Vizyonumuz

Zenith Ajans ekibi olarak temel ilkemiz büyük bir aile olmak ve beraber büyümektir. Destek verdiğimiz markalar, bizim için fikirlerine değer verdiğimiz ailemizin bir parçası haline gelir. Bu nedenle markanızın internet ve sosyal medyadaki varlığını geliştirmek ve değerini yükseltmek için fikir birliğinde bulunarak stratejik bir plan belirler ve hedefe ulaşana kadar istikrarla devam ederiz.

 

Misyonumuz

Çalıştığımız markaların tümü, ekibimizin tamamıyla tanışma ve toplantılarda tüm ekibimizi görme imkanına sahip olur. Bunun avantajı ise sizin fikirlerinize önem ve öncelik veren, ihtiyaçlarınız doğrultusunda belirlenen adımları en ince ayrıntısına kadar düşünen ve markanızı daha iyiye taşımak için neler yapılabileceğini tasarlayan kocaman bir beyne sahip olmaktır. Önceliğimiz sizi dinlemek, atacağımız adımlar ve bu adımların getirisi hakkında sizi bilgilendirmektir.

 

NELER YAPIYORUZ?

Sürekli bir gelişim içinde olan teknolojinin sonucu olarak, artık neredeyse tamamen dijital bir dünyada yaşadığımızı söyleyebiliriz.  Sosyal medya yönetimi, prodüksiyon, kurumsal kimlik tasarımı ve reklam gibi çeşitli alanlarda faaliyet gösteren ajansımız, markanızı A’dan Z’ye tasarlayabilme kapasitesine sahiptir.

Zenith Ajans olarak verdiğimiz profesyonel hizmetler arasında web sitesi tasarımı, SEO desteği, fotoğraf ve video çekimi, katalog ve menü gibi basılı tanıtım ürünleri tasarımı ve  reklam gibi çeşitli hizmetler yer almaktadır.